Головна / Новини / Представники ПАРР зустрілися з батьківським активом та колективом ДЮСШ «Вінниця»

Представники ПАРР зустрілися з батьківським активом та колективом ДЮСШ «Вінниця»

20/01/2015

20 січня відбулась зустріч з батьківським активом та колективом Дитячо-юнацької спортивної школи «Вінниця», яка стала переможцем у конкурсі серед  ДЮСШ м. Вінниці, проведеного в рамках проекту Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» «Прозорий бюджетний процес в системі Прозорого міста – інструмент формування довіри до влади та шлях до належного врядування на прикладі програмно-цільового методу в окремих сферах».

Під час зустрічі було обговорено проблеми та перспективи розвитку школи, окреслено подальші напрямки співпраці, зокрема, в рамках проекту заплановано розробка програми розвитку обраної школи до 2017 року, що дасть змогу більш комплексно підійти до вирішення існуючих проблем, окреслити майбутні перспективи, сформувати та покращити навики роботи з програмно-цільовим методом фінансування тощо. Окрім того, проектом передбачено  виділення певної частини коштів на закупівлю необхідного обладнання,  перелік якого буде визначено безпосередньо під час написання програми розвитку школи.

Проект «Прозорий бюджетний процес в системі Прозорого міста – інструмент формування довіри до влади та шлях до належного врядування на прикладі програмно-цільового методу в окремих сферах» реалізується за фінансової підтримки Фундації польсько-української співпраці «ПАУСІ» в партнерстві з Комітетом фізичної культури та спорту Вінницької міської ради.

Основною метою  проекту є підвищення ефективності бюджетного процесу на місцевому рівні шляхом створення та впровадження діючого інструменту прозорого формування та розподілу бюджетних коштів у м. Вінниця з застосуванням програмно-цільового методу.  В рамках проекту запланована, зокрема, розробка методичних рекомендацій по програмі розвитку фізичної культури та спорту до 2017 року, проведення навчання для активів спортивних шкіл по програмно-цільовому методу, розробка програми розвитку обраної школи до 2017 року тощо.