Головна / Новини / Представники ПАРР взяли участь у Всеукраїнській конференції «Державна політика з електронного урядування в Україні: проблеми та виклики»

Представники ПАРР взяли участь у Всеукраїнській конференції «Державна політика з електронного урядування в Україні: проблеми та виклики»

23/11/2014

20-21 листопада у м. Львові відбулась Всеукраїнська конференція "Державна політика з електронного урядування в Україні: проблеми та виклики" - Підсумкова конференція проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях - ІІ етап».

У роботі конференції взяли участь 60 осіб з числа учасників проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – ІІ етап»;  членів Асоціації органів місцевого самоврядування «Міста електронного врядування України»; ГО "Подільська агенція регіонального розвитку", польська  делегація; представники  донорських організацій – Міністерства закордонних справ Польщі та Фонду «Східна Європа». 

Основними завданнями проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях - ІІ етап» були:

- Розповсюдження інформації про наявні послуги електронного урядування (е-урядування) національного, регіонального та місцевого рівнів серед різних груп населення в сільській місцевості.

- Підготовка місцевих консультантів, здатних навчити мешканців користуватися послугами е-урядування.

- Розвиток мережі громадських інформаційних центрів на базі локальних НУО, сільських бібліотек, органів місцевої влади за активної участі громад та органів місцевого самоврядування на рівні малих містечок та сіл чотирьох областей.

В 2012 році були  реалізовані спільні проекти «Громадські інформаційні центри у Львівській  області» та  «Публічні бібліотеки – мости до електронного урядування», головною ідеєю яких було  забезпечення рівного доступу громадян до інформаційних послуг, в першу чергу -  до адміністративних послуг через створення мережі «громадських інформаційних центрів» на базі неурядових організацій та бібліотек в сільській місцевості.

Особливістю цих проектів було те, що учасники мали змогу ознайомитись з досвідом е-урядування під час візитів польських експертів в Україну та стажування української команди в Польщі.

Завдяки успішній реалізації цих проектів стало можливим поширити досвід створення громадських інформаційних центрів в інші області України в рамках проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – ІІ етап», фінальним етапом якого стало проведення у м. Львові 20-21 листопада 2014 року Всеукраїнської конференції «Державна політика з  електронного урядування в Україні: проблеми та виклики».

У рамках проекту «Громадські інформаційні центри у Вінницькій, Закарпатській, Львівській та Рівненській областях – ІІ етап»Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» виступала Консультаційним центром, що координував роботу п’яти Громадських інформаційних центрів Вінницької області. 

Проект співфінансується в рамках програми польского співробітництва для розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща у 2014 р. у рамках програми «Підтримка демократії» Фундації Міжнародної Солідарності.