Головна / Новини / Представники ПАРР взяли участь у міжнародній конференції «Стратегії регіонального розвитку України: моніторинг розробки та виклики впровадження»

Представники ПАРР взяли участь у міжнародній конференції «Стратегії регіонального розвитку України: моніторинг розробки та виклики впровадження»

23/02/2015

20-21 лютого в Києві відбулась міжнародна конференція «Стратегії регіонального розвитку України: моніторинг розробки та виклики впровадження».

Участь у конференції взяли представники Муніципально-громадського центру «Е-урядування» міста Вінниці.

Упродовж першого дня були проведені три панельні дискусії з питань впровадження регіональної політики в умовах нових викликів. Наступного ж дня іноземні експерти розповідали про європейський досвід реалізації стратегічних переваг регіонів для України.

Серед учасників були присутні іноземні фахівці, представники Асоціації регіональних аналітичних центрів, обласних державних адміністрацій та центральних органів влади, депутати всіх рівнів.

Захід проводився в рамках проекту «Регіональна політика в Україні: громадський моніторинг стратегій регіонального розвитку», який реалізується Поліським фондом міжнародних та регіональних досліджень (м. Чернігів) у партнерстві з Асоціацією регіональних аналітичних центрів, Інститутом громадянського суспільства (м. Київ), Всеукраїнською асоціацією органів місцевого самоврядування «Українська асоціація районних та обласних рад», Офісом Ради Європи в Україні за підтримки Європейського Союзу та Швейцарсько-українського проекту з підтримки децентралізації в Україні (DESPRO).