Головна / Новини / У Києві пройшов Форум “Майбутнє електронного врядування в Україні”

У Києві пройшов Форум “Майбутнє електронного врядування в Україні”

10/06/2016

У Києві відбувся Форум “Майбутнє електронного врядування в Україні”. Участь у заході взяли представники Подільської агенції регіонального розвитку - виконавчий директор Олег Левченко та керівник напрямку е-урядування Оксана Гречко.

У Верховній Раді, у Кабміні, Адміністрації Президента та інших владних кабінетах зібралася критична кількість людей необхідних для запровадження електронного урядування як на цетральному рівні, так і на місцях, – про це заявив Голова Верховної Ради України Андрій Парубій під час свого виступу на Форумі “Майбутнє електронного врядування в Україні”, який провів Центр “Ейдос”. Він висловив сподівання, що ці люди і в подальшому продовжать реформувати країну. І подібно до того, як це було на Майдані під час Революції Гідності, пліч-о-пліч змінять стару прогнилу систему на сучасну та інноваційну.

Заступник голови Адміністрації Президента України Дмитро Шимків зауважив: “Світ уже давно цифровий. Сьогодні у всіх галузях ми говоримо про цифрові технології. Але лише в українській владі існує безліч регуляторних ситуацій, які заважають працювати швидко, ефективно, на випередження.”

Під час Форуму було презентовано результати проекту, який стосуєтьсявпровадження роботи порталу “Відкритий бюджет”. Наразі 24 органи місцевого самоврядування впровадили систему Відкритий Бюджет, а близько 70 уже зареєструвалися і разом із нашими експертами Віктором, Тараном, Володимиром Тарнаєм та Сергієм Кареліним активно працюють над її впровадженням.

Також під час Форуму виступили чиновники та активісти, які займаються впровадженням е-урядування у регіонах. За їх словами найбільшою проблемою на місцях є незацікавленість чиновників іти у ногу із часом, а ще більше вони незацікавлені показувати громадянам куди витрачають кошти, отримані у зв’язку із децентралізацією влади.

untitled-2

untitled-3

untitled-4

untitled-5

untitled-8

untitled-9

untitled-15

 

 

untitled-18

untitled-19

untitled-20

untitled-21

untitled-22

untitled-23

untitled-24

untitled-25

untitled-26

untitled-27

untitled-28

untitled-29

untitled-30

untitled-31

untitled-32

untitled-33

untitled-34

untitled-37

untitled-38

untitled-41

untitled-44

untitled-48

untitled-50

untitled-51

untitled-52

untitled-53

untitled-54

untitled-55

untitled-56

untitled-57

untitled-58

  Центр “Ейдос”