Головна / Новини / Представники ПАРР розповіли британській делегації про успіхи Вінниці в е-урядуванні

Представники ПАРР розповіли британській делегації про успіхи Вінниці в е-урядуванні

08/10/2015

7 жовтня у Вінниці побував Державний міністр з питань Європи Міністерства закордонних справ і у справах Співдружності Великої Британії Девід Лідінгтон, Надзвичайний та Повноважний Посол Великої Британії в Україні Джудіт Гоф та інші фахівці посольства з соціально-політичних питань.

В рамках робочого візиту члени делегації відвідали Донецький національний університет, де зустрілись зі студентами та професорсько-викладацьким складом; ознайомились із роботою Центру адміністративних послуг «Прозорий офіс» Вінницької міської ради та провели зустріч з представниками КП «Інститут розвитку міст». 

Також делегація зустрілася  з представниками ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Девід Лідінгтон розповів, що хотів побувати у  Вінниці, бо чув про успіхи і досягнення міста, крім того й в електронній демократії.

Виконавчий директор Подільської агенції регіонального розвитку, співголова робочої групи при віце-прем''''єр-міністрові з питань електронного урядування Олег Левченко, зокрема, розповів британській делегації про успіхи Вінниці у сфері електронного урядування та кроки у розвитку електронної демократії.

«На мою думку, електронне урядування - це той інструмент який дає можливість побачити он-лайн, що відбувається у місті. Сьогодні це стартувало у Вінниці. Електронне урядування це не щось таке епічне.Власне це тільки частина загального простору, який існує. Це урядування за допомогою електронних інструментів. Насправді це дає доступність, можливість в он-лайні виконувати багато речей. Це той механізм який дає можливість оцифрувати процеси і зрозуміти не емоції чиновника а цифри в одиницях і нулях», - розповів Левченко.

За словами Олега Левченка, електронне урядування не панацея для країни, а інструмент для кожного громадянина. Це стандарт який дає можливість будувати суспільство.

Під час візиту до міської ради, закордонний міністр був приємно здивований системою роботи відділу оперативного реагування «Цілодобова варта» та онлайн-чату та відмітив, що створення дитячої кімнати, це дуже цікава і потрібна ініціатива.