Головна / Новини / Представники прихистків та вимушено переміщені особи здобули знання з надання домедичної допомоги та фізичної безпеки

Представники прихистків та вимушено переміщені особи здобули знання з надання домедичної допомоги та фізичної безпеки

05/06/2023
Особиста безпека та безпека рідних є дуже важливою. А вміння надавати першу домедичну допомогу може допомоги врятувати життя. Особливо тепер, в умовах воєнного стану, коли ми маємо бути готовим до всього. Крім того, чітке розуміння алгоритму дій допоможе взяти себе в руки в екстреній ситуації та правильно надати першу допомогу постраждалому. Адже, як кажуть, прості речі рятують життя.
Також важливо, аби вміння надавати першу домедичну допомогу та знання з фізичної безпеки мали працівники прихистків і вимушено переміщені особи, частина з яких вже повертається на деокуповані території.
 
Тож ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту «Save Shelters» організувала тренінг із надання першої домедичної допомоги та фізичної безпеки.
 
Участь у ньому взяли працівники і працівниці навчальних закладів, на базі яких функціонують прихистки, та вимушено переміщені особи, які проживають у прихистках.
 
На базі одного із найбільших прихистків Вінниці (ДНЗ "ЦПТО 1 м.Вінниці") відбувся комплексний тренінг, який включав як теоретичні знання, так і практичні навички надання допомоги постраждалим.
 
Тренерами стали сертифіковані інструктори Respawn school Валерій Воробйов та Оксана Гайдук, також експерт з безпеки, сертифікований інструктор Олег Левченко.
 
Учасники та учасниці тренінгу стануть місцевими «офіцерами безпеки» та поширюватимуть набуті знання, зокрема й серед мешканців прихистків.
_____________________________________________________________________________
Тренінг організовано Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) у співпраці з Crown Agents Limited в рамках програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні».