Головна / Новини / Представники організації пройшли навчання з питань фінансової прозорості

Представники організації пройшли навчання з питань фінансової прозорості

22/01/2024

Щоб дійсно бути сталими, працювати з більшими ресурсами і більше відповідати саме європейським підходам до управління і розвитку громадської організації, потрібно постійно навчатися та удосконалювати процеси роботи.

Наша організація отримала таку можливість,  ставши однією з 11 організацій, які мають інституційну підтримку від Фонду Східна Європа

Як розповіла  керівниця проєкту Галина Сегеда, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» працює з великими проєктами, тому потрібно бути готовими до міжнародних аудитів, аби показувати себе як добропорядну, відкриту і прозору організацію

«Розуміємо, що фінансова частина діяльності має відповідати міжнародним стандартам. Саме тому в межах проєкту «Бути сильним для великих справ» ми запланували розробити політику фінансової прозорості, систему контролю та звітності, а також провести навчання для представників і представниць організації щодо питань фінансової прозорості, задля забезпечення ефективності та прозорості в управлінні організацією для підтвердження позитивної репутації», – зазначає Галина Сегеда. 

За словами фінансового менеджера організації Юрія Олексійчука, організація є сталою і прозорою, коли працює на відповідному рівні та має затверджені політики і стандарти, відповідно до яких й здійснює діяльність.

«Створення системи контролю та звітності забезпечуватиме моніторинг та  звітність фінансових та бізнес-процесів, звітність перед внутрішніми і зовнішніми зацікавленими сторонами, а також збереження та захист даних організації та забезпечуватиме  аналітичні звіти та прогнозування розвитку організації на основі зібраних даних, що підвищить ефективність управління організацією», – зауважує Юрій Олексійчук. 

Матеріал підготовлено ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту «Бути сильним для великих справ» за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу European Union in Ukraine.