Головна / Новини / Представники ОГС із Закарпаття дізналися про побудову ефективних команд у часи нестабільності

Представники ОГС із Закарпаття дізналися про побудову ефективних команд у часи нестабільності

07/02/2023

30 та 31 січня відбувся сьомий, фінальний дводенний офлайн-тренінг з організаційного розвитку у межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення». 

Проєкт реалізує ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА». Слухачами останнього тренінгу для лідерів 40 ОГС стали представники організацій-учасниць із Закарпаття. 

Як зберегти команду й досягати бажаних результатів в умовах невизначеності — експертними напрацюваннями з учасниками поділилися тренерки Оксана Мусієнко, коучиня, менторка, консультантка з організаційного розвитку та розвитку спільнот, та Ольга Гулая, Master ТОР-facilitator, консультантка зі стратегічного розвитку та супроводу організацій, тренерка з фасилітаційних навичок.

У живому обговоренні експерти й учасники тренінгу дійшли єдиної думки про важливість для кожного члена команди організації володіти повним обсягом необхідної інформації, розповіла Оксана Мусієнко. 

«А ще людям важливо знати, як добре вони виконують свої задачі, як їх оцінюють. Усім сьогодні важлива увага й підтримка, можливість вільно говорити про те, що вони відчувають та думають», — зазначила експертка. 

Попри закінчення серії тренінгів, програма з організаційного розвитку для 40 ОГС учасниць з Львівської, Полтавської, Волинської, Одеської, Житомирської, Рівненської та Закарпатської областей триватиме до кінця березня 2023 року. 

Упродовж цього часу лідери ОГС мають можливість пройти експертну оцінку організаційної спроможності, розробити план розвитку з допомогою організаційних коучів, та отримати консультації щодо згуртування команди й перших кроків у виконанні плану розвитку організації.

Захід провела Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.