Головна / Новини / Представники і представниці ОГС із 7 областей дбати про свою безпеку та допомагати іншим

Представники і представниці ОГС із 7 областей дбати про свою безпеку та допомагати іншим

17/02/2023

Завершився цикл дводенних офлайн тренінгів на тему: «Аналіз ризиків та управління безпекою», що відбувалися для представників і представниць громадських організацій та ініціативних груп з Волинської, Житомирської, Закарпатської, Львівської, Одеської, Полтавської та Рівненської областей.

Заходи відбулися в межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» HOVERLA / проєкт USAID в Україні.

Під час тренінгів учасники та учасниці дізналися про загальні поняття безпеки, основи фізичної безпеки, прийняття рішення на основі алгоритмів реагування на надзвичайні ситуації, формування безпечного середовища та безпека офісу, поводження на територіях дотичних до військових дій в Україні та планування подорожі та особливості реагування в складних дорожніх умовах. Крім того, було проведено практичні заняття з надання першої домедичної допомоги та реагування у надзвичайних ситуаціях.

Після навчання учасники та учасниці висловились про корисність таких заходів, зокрема учасниця тренінгу, представниця ГО «Простір жіночих можливостей «АктивнаЯ» Ірина Витовщик зазначила, що тема безпеки дуже актуальна і вкрай необхідна.

В свою чергу Людмила Мельничук – учасниця тренінгу, представниця ініціативної групи з Волині відзначає: «Почерпнула на тренінгу масу нових знань з питань безпеки, особливо такі вміння актуальні під час війни. Почуваюсь більш захищеною»

З метою підтримки та зміцнення спроможності місцевих ГО у сфері управління безпекою та цифрової безпеки Подільська агенція регіонального розвитку забезпечить організації обладнанням (вогнегасники та жорсткі диски).

_______________________________________________________________________

Захід організовано Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», та став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.