Головна / Новини / Громади Луганщини та Донеччини дізнавалися про роботу ОТГ у різних сферах

Громади Луганщини та Донеччини дізнавалися про роботу ОТГ у різних сферах

21/11/2017

У межах проекту «Організація тренінгів та надання консалтингових послуг для представників органів місцевого самоврядування та персоналу центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП) Донецької та Луганської областей», що реалізовується Програмою Розвитку ООН за фінансової підтримки ЄС та виконується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» було проведено 25 п’ятиденних тренінгів на тему «Формування практичних навичок щодо ефективного впровадження реформи децентралізації» та 5 п’ятиденних тренінгів на тему «Організація процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків і психологічної стійкості персоналу ЦНАП Донецької та Луганської областей».

Під час курсу тренінгів «Формування практичних навичок щодо ефективного впровадження реформи децентралізації» учасники розглянули питання організації роботи об’єднаної територіальної громади, діяльність ОТГ у сфері охорони здоров’я, соціального захисту населення, у сфері освіти, правоохоронної діяльності та запобігання надзвичайних ситуацій. Було розглянуто питання пошук джерел фінансування для реалізації місцевих проектів та управління проектами, фіскальні питання  діяльності та бюджет ОТГ, а також земельні питання діяльності ОТГ та діяльність ОТГ в сфері житлово-комунальних питань.

Представники ЦНАПів взяли участь в циклі тренінгів «Організація процесу надання адміністративних послуг, розвинення комунікативних навиків і психологічної стійкості персоналу ЦНАП». Учасники отримали знання стосовно загальної організації роботи ЦНАПу, його завдань та функцій, розглянули основні проблеми в роботі ЦНАП та шляхи їх вирішення. Розвиток комунікативних навиків і психологічної стійкості персоналу ЦНАП  став також важливим аспектом під час тренінг-днів.

Тренінги відбувались в Донецькій області в місті Маріуполі та Святогірську та в Луганській області в місті Сєвєродонецьку з кінця липня по середину листопада 2017 року.

Загалом, участь в тренінгах взяло участь більше 500 осіб з об''''єднаних громад та тих, що планують об''''єднатися.