Головна / Новини / Івано-Франківщина: Практичні семінари з розробки статуту об’єднаної громади

Івано-Франківщина: Практичні семінари з розробки статуту об’єднаної громади

18/10/2016

13 жовтня в рамках проекту Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації) у Надвірній і Делятині, що на Івано-Франківщині, відбувся вступний семінар з практики розробки статуту об’єднаної територіальної громади.

Учасники семінару – члени робочих груп з розробки стратегічних планів потенційних Надвірнянської і Делятинської  об’єднаних громад.

17 жовтня аналогічний семінар був проведений у Ланчині.

Серію семінарів провів Тарас Случик, експерт Інституту політичної освіти.

Підтримка проекту «Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації)» впроваджується Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) у партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА (представництво в Івано-Франківській області), здійснюється в рамках програми ЄС «Підтримка реформи місцевого самоврядування в Україні», що реалізується Інститутом громадянського суспільства в партнерстві з Фондом Східна Європа і фінансується Європейським Союзом.

Думки та точки зору в цій публікації відображають позиції виключно її авторів і можуть не співпадати з позицією Європейського Союзу, Інституту громадянського суспільства та Фонду Східна Європа.