Головна / Анонси / Польсько-українська дискусійна платформа за участі Олексія Чупи

Польсько-українська дискусійна платформа за участі Олексія Чупи

16/06/2016

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці
Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують на зустріч у рамках Польсько-української дискусійної платформи за участі Олексія Чупи

Повоєнна травма Польщі у вторах Марека Гласка

16 червня 2016 року о 18:00
в приміщенні Галереї «ІнтерШик» 
(вул. Архітектора Артинова, 12-а; 4-й поверх)

Постать Марека Гласка стала справжнім вибухом у польській літературі другої половини ХХст. У його текстах звучали ті мотиви, озвучувати які часто не наважувалися ані його ровесники, ані старші колеги по перу. Бунтівний, різкий, із важким характером, але із пронизливим та чесним стилем письма, він став справжнім художником повоєнної дійсності. То чи не час відкрити для себе його тексти?

Олексій Чупа (30 серпня 1986, Макіївка) — український поет та письменник. Засновник Донецького слему. Народився в Макіївці. Навчався філології в Донецькому університеті та на спеціальності хіміка-технолога в Макіївському металургійному технікумі. Працював машиністом на Макіївському металургійному заводі. Через війну на Добасі переїхав до Львова в 2014 році. Стипендіат програми "Gaude Polonia" (Польща, 2015). Книги Олексія Чупи «Бомжі Донбасу» та «10 слів про Вітчизну» ввійшли до довгого списку премії Книга року BBC 2014 року Фіналіст літературної премії імені Джозефа Конрада 2015-го року. 


Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.