Головна / Анонси / Польська модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування. Досвід для України

Польська модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування. Досвід для України

04/05/2021

Запрошуємо до участі в онлайн-дискусії 12 травня з 10:00 по 11:30 на тему «Польська модель взаємодії органів державної влади та місцевого самоврядування. Досвід для України».

У дискусії візьмуть участь українські та польські експерти з питань самоврядування та керівники органів місцевого самоврядування з Польщі та України, зокрема:

  • - Проф. Ярослав Черв, керуючий справами громади Госцєрадув, депутат повітової (районної ради) заступник керівника повіту (району) Красьнік, Люблінське воєводство. Юрист, експерт з питань законодавства у сфері самоврядування, науковий працівник.
  • - Мирослав Скірка, Директор Програми Study Tours to Poland, Фонд «Лідери змін» (Fundacja Liderzy Przemian).
  • - Віталій Безгін, голова підкомітету з питань адміністративно-територіального устрою Комітету Верховної Ради України.
  • - Юрій Ганущак, експерт з питань реформування системи місцевого самоврядування, директор Інституту розвитку територій.
  • - Олександр Слобожан, виконавчий директор Асоціації міст України.

 

Для участі у конференції просимо зареєструватись до 12:00 години 10 травня 2021 року за посиланням: https://cutt.ly/Sbs5h2i

Після реєстрації ми надішлемо вам підтвердження та посилання, за яким ви можете перейти на конференцію Zoom у день заходу.

Захід організовано Фондом «Лідери змін» (Варшава) в рамках Програми Study Tours to Poland у співпраці з ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (Вінниця).

 

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +389077052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com