Головна / Новини / Подільська агенція регіонального розвитку бере участь у громадській ініціативі РПР

Подільська агенція регіонального розвитку бере участь у громадській ініціативі РПР

10/02/2016

Громадська ініціатива «Реанімаційний пакет реформ» заснована з метою виведення України з кризи за допомогою реформ. Ініціатива об’єднала понад півтори сотні експертів з громадських організацій, аналітичних центрів та бізнесу, які спільно розробляють бачення необхідних для країни реформ у різних галузях, беруть участь у розробці законодавчих ініціатив та здійснюють роз’яснювальну роботу в суспільстві.

Головним експертом «РПР» з напрямку «Електронне урядування» є виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко. Найвагомішим досягненням групи експертів у цьому напрямку стало прийняття Закону «Про внесення змін до деяких законів України щодо доступу до публічної інформації у формі відкритих даних». Разом із тим протягом року група спільно із експертами Робочої групи з розробки урядової політики у сфері розвитку електронного урядування при Віце-Прем’єр-Міністрові України та представниками громадських організацій розробили Зелену книгу державної політики з питань розвитку електронного урядування України, що була видана двома мовами, а також три Білі книги державної політики з електронної взаємодії, електронної ідентифікації та електронних послуг, проект Білої книги державної політики з електронної демократії. Розроблені документи пройшли відкриті громадські експертні обговоренні і дали поштовх до розробки Концепції розвитку системи надання електронних послуг в Україні, Концепції електронної ідентифікації в системі електронного урядування України, які знаходяться на етапі доопрацювання експертними робочими групами, створеними при Міжгалузевій раді з розвитку електронного урядування  України.  

Із загальним звітом про діяльність Громадської ініціативи «Реанімаційний пакет реформ» за 2015 рік можна ознайомитись на сайті РПР.