Головна / Новини / Подільська агенція регіонального розвитку зміцнюватиме організаційну спроможність організацій громадянського суспільства за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

Подільська агенція регіонального розвитку зміцнюватиме організаційну спроможність організацій громадянського суспільства за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА»

14/11/2022

Сьогодні, в умовах гострої військової агресії з боку рф, важливою є підтримка місцевих громадських організацій для налагодження тісної співпраці з місцевими органами влади та сприяння кращому розумінню основних труднощів, які постають перед ними під час війни. Саме тому Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» реалізовуватиме ініціативу щодо посилення спроможності громадських організацій за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» (HOVERLA / проєкт USAID в Україні).

Метою проєкту є зміцнення організаційної спроможності 40 громадських організацій та ініціативних груп громадян з 65 громад-партнерок Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» у Львівській, Полтавській, Волинській, Одеській, Житомирській, Рівненській і Закарпатській областях через розвиток їхніх практичних навичок, коучингову підтримку та налагодження комунікації. Відбір громадських організацій та ініціативних груп громадян буде здійснено додатково.

У межах проєкту заплановано розробку навчальних матеріалів і проведення відповідних тренінгів з антикризового управління, критичного мислення, цифрової безпеки та особливостей співпраці громадських організацій з місцевими органами влади у воєнний час.

Заступниця керівника Проєкту USAID «ГОВЕРЛА» Наталія Гнидюк:

«Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» в рамках грантової співпраці з Подільською агенцією регіонального розвитку сприяє посиленню організаційної спроможності місцевих громадських організацій у громадах-партнерках Проєкту. Громадські організації мають стати потужними суб’єктами, здатними допомагати українцям через поширення знань і навичок та адвокацію якісного надання муніципальних послуг. Цей грант також дозволить громадським організаціям та ініціативним групам громадян належним чином реагувати на виклики воєнного часу та зробити свій внесок у майбутнє відновлення України».

Ця публікація була створена ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», та стала можливою завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст цієї публікації не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.

Довідково: Проєкт USAID «Підвищення ефективності роботи і підзвітності органів місцевого самоврядування» («ГОВЕРЛА») реалізується з березня 2021 року і сприяє Уряду України у просуванні та здійсненні реформи децентралізації шляхом підтримки органів місцевого самоврядування, які повинні стати більш спроможними, підзвітними перед громадянами та такими, які здатні ефективно надавати послуги.

Детальнішу інформацію про Проєкт USAID «ГОВЕРЛА» можна дізнатися на Facebook-сторінці Проєкту: https://www.facebook.com/USAIDhoverla