Головна / Новини / Подільська агенція регіонального розвитку отримала підтримку від Фонду Східна Європа

Подільська агенція регіонального розвитку отримала підтримку від Фонду Східна Європа

20/10/2023
Ми стали однією з організацій, які отримали підтримку від Фонду Східна Європа в межах проєкту «Фенікс» коштом Європейського Союзу.
 
Із початку повномасштабного вторгнення росії, швидкої адаптації до нових умов потребували більшість громадських організацій. Змінивши звичний напрямок чи галузь, вони шукали нові шляхи та способи, як бути корисними та допомагати населенню. Серед таких організацій була й наша.
 
Війна змінила те, як ми бачили діяльність нашої громадської організації на найближчі роки, адже ми розуміємо, що наслідки будуть тривалими. Розуміємо, що необхідно докласти максимум зусиль, щоб відбудова країни відбувалась на засадах сталого розвитку, пошуку не швидких, а ефективних та сталих рішень. Такий підхід забезпечить прискорене відновлення країни у майбутньому.
 
Починаючи з 24 лютого 2022 року ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» включилася в процес допомоги усім, хто її потребував та потребує до цього часу. За цей час ми усвідомили силу громадянського суспільства, яка проявилась у кризовій ситуації. Побачили, що волонтери та громадські організації можуть швидко реагувати на зміни та гарантувати результат у досягненні великих цілей, коли ресурси обмежені.
 
Сьогодні ми й надалі розвиваємося і стаємо сильнішими. Допомагаємо і допомагатимемо вимушено переміщеним людям, ветеранам, людям з інвалідністю та громадам.
 
Та для того, щоб допомагати іншим, ми маємо бути сильними. Впевнені, що в цьому нам допоможе реалізація проєкту «Бути сильним для великих справ».
 
Матеріал підготовлено ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту «Бути сильним для великих справ» за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу European Union in Ukraine.