Головна / Новини / Подільська агенція регіонального розвитку та Асоціація міст України підписали Меморандум про співробітництво

Подільська агенція регіонального розвитку та Асоціація міст України підписали Меморандум про співробітництво

14/06/2021
14 червня у центральному офісі АМУ відбулося церемонія підписання Меморандуму про співпрацю між Асоціацією міст України та Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку».
 
Документ підписали Виконавчий директор АМУ Олександр Слобожан та Виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко.
 
Метою Меморандуму є об’єднання зусиль щодо сприяння місцевому економічному розвитку територіальних громад в умовах децентралізаційної реформи.
 
Згідно з документом АМУ та Подільська агенція регіонального розвитку сприятимуть формуванню незалежного експертного середовища у сфері місцевого економічного розвитку та розробленню документів стратегічного планування територіальних громад, а також надаватимуть консультації органам місцевого самоврядування при розробленні таких документів.
 
Основними напрямками співробітництва передбачені:
 
- надання послуг із розробки документів стратегічного планування;
організація і проведення спільних заходів із залученням експертів;
обмін інформацією щодо кращих практик органів місцевого самоврядування щодо місцевого економічного розвитку;
розробка та впровадження спільних проєктів, навчальних та інформаційних програм, курсів тощо, спрямованих на підвищення рівня компетентності фахівців органів місцевого самоврядування;
обмін дослідженнями та виданнями, які були напрацьовані підписантами документу у процесі виконання Меморандуму, спільне залучення і реалізація проєктів міжнародної технічної допомоги.