Головна / Анонси / Початок роботи першого онлайн-радіо вінницької громади

Початок роботи першого онлайн-радіо вінницької громади

18/05/2017

Запрошуємо вас до участі у круглому столі, присвяченому початку роботи першого онлайн-радіо вінницької громади - NGO.Radio.

Тема круглого столу – презентація принципів діяльності NGORadio, визначення майбутніх тем для обговорення, можливих спікерів тощо.

Захід відбудеться 18 травня з 12 по 13 годину у конференц-залі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця, вул.. Владислава Городецького,7 (колишня – Червоних партизан))

NGO-радіо – це проект, що має на меті залучити якомога ширше коло громадських організацій щодо своєї активності вирішення соціально важливих проблем і можливість створення якісного контенту, який би конкурував з муніципальними виданнями та виданнями, які сьогодні є на медіа-ринку Вінниці та Вінницької області.

Разом обговоримо труднощі та перспективи формування майданчика для інформування мешканців міста про діяльність інституцій громадянського суспільства, а також механізми зростання рівня розуміння та залученості громадян до обговорення суспільно важливих тем, місцевих ініціатив зі сталого розвитку, виконання цілей та завдань стратегії розвитку міста.

Контактна особа: Галина Сегеда, 097 705 23 66 або 063 288 59 82