Головна / Новини / Плануємо офлайн та онлайн навчання для ветеранів

Плануємо офлайн та онлайн навчання для ветеранів

03/05/2023

Сьогодні соціальне підприємництво стає все популярнішим серед ветеранів. Багато ветеранів мають великий досвід у роботі зі спільнотою та розуміють, як важливо зробити позитивний вплив на життя людей.

Соціальне підприємництво дозволяє ветеранам створювати бізнеси, які не тільки приносять прибуток, але й розвивають спільноту та допомагають людям. Наприклад, ветерани можуть створювати підприємства, які надають роботу та підтримку іншим ветеранам або надають послуги для підтримки тих, хто стикається з проблемами здоров'я та соціальної інтеграції.

В межах реалізації проєкту «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів», який наша організація впроваджує за підтримки Українського ветеранського фонду, на базі новоствореного центру буде проведене офлайн навчання для 20 ветеранів та онлайн навчання для 50 ветеранів. Навчання включатиме такі навчальні модулі як:

  1. Лідерство, що базується на ветеранському досвіді
  2. Психологічні аспекти, орієнтовані на соціалізацію через бізнес
  3. Аналіз ринків та інтеграційних моделей (послуги, товари, інтеграція)
  4. Кращий досвід соціального підприємництва що стосується клієнтських організацій
  5. Робочий бізнес-план як основа впевненості та результативності
  6. Маркетинг
  7. Бізнес-процеси
  8. Фінанси
  9. Правові аспекти бізнесу
  10. Залучення інвестицій (грантові програми та поворотна фінансова допомога, кредити).

Соціальне підприємництво може бути способом для ветеранів допомогти своїм колегам, які повернулися зі служби, та зіткнулися з викликами соціальної інтеграції, роботи та життя в цілому.

Уряд та приватний сектор також активно підтримують соціальне підприємництво серед ветеранів, надаючи фінансову та іншу підтримку, яка допомагає ветеранам розвивати свої бізнеси та втілювати свої соціальні місії.