Головна / Новини / Плани безпеки будуть розроблені для 10 прихистків Вінниччини

Плани безпеки будуть розроблені для 10 прихистків Вінниччини

13/06/2023
Плани безпеки будуть розроблені для 10-ти прихистків, які створені на базі навчальних закладів у місті Вінниця та у Вінницькій області.
 
Днями відбулася сесія з розробки Планів безпеки для прихистків. Участь у заході взяли представники і представниці навчальних закладів, у яких функціонують прихистки, та вимушено переміщені особи, які в них проживають.
 
За словами тренера, експерта з безпеки Олега Левченка, елементарні правила та знання, як убезпечити себе і своїх близьких, допоможуть не лише подбати про себе, але зберегти життя, врятувати і захистити.
 
«Важливо бути підготовленими і вміти реагувати на різні ситуації. Безпека – це думати системно і діяти усвідомлено, а план безпеки - це координація ресурсів і зрозумілі кроки», – зазначає Oleh Levchenko.
_____________________________________________________________________________
Захід організовано Громадською організацією «Подільська агенція регіонального розвитку» за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ, у справах співдружності та розвитку Великої Британії (FCDO) у співпраці з Crown Agents Limited в рамках програми «Підтримка організацій громадянського суспільства в Україні».