Головна / Новини / Підприємство, яке релокувалося на Вінниччину. Історія успіху

Підприємство, яке релокувалося на Вінниччину. Історія успіху

13/07/2022

ПП НВФ «Українська вагова компанія» - це надійний постачальник надійних ваг для аграрного сектору України та не тільки. Серед специфічного обладнання, яке виготовляється підприємством є і ваги для зважування тварин, ваги палетні, стрижневі-балкові, які широко використовуються сільськогосподарськими підприємствами.

Через військові дії російської федерації підприємство було змушене релокуватись. В умовах війни виробниче обладнання підприємства постраждало найбільше,  зокрема завдано значної шкоди роботизованому зварювальному комплексу, станку лазерної різки, фарбувальній камері. Все це та загрозу життю змусили керівництво підприємства та персонал шукати нові локації для відновлення бізнесу. На привеликий жаль переїхати вдалось не всій команді. В Харкові працювало 30 працівників, на разі працює 15, які переїхали разом з власником.

Комфортне місце для подальшої роботи підприємство знайшло на Вінниччині, де команда фахівців ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»  допомогла підібрати приміщення за необхідними параметрами в місті Брацлав, за 70 км від Вінниці.

Крім того, експертами проведена робота щодо розробки стратегічних напрямків подальшої роботи та відновлення діяльності. Спільними зусиллями напрацьовано необхідність подальшого виходу на ринки ЄС та Північної Америки.

Експертами підібрані та надані контакти потенційних партнерів з країн ЄС та надано інформацію для  співробітництва з Державною установою «Офіс з розвитку підприємництва та експорту», до компетенції якого безпосередньо відноситься підтримка та просування експорту товарів, робіт та послуг українських виробників на світові ринки.

Діяльність стала можливою в рамках проєкту "Бери і роби: від мапи до дій", що реалізується ГО "Подільська агенція регіонального розвитку" за фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International