Головна / Новини / Підписано Меморандум про співробітництво

Підписано Меморандум про співробітництво

21/07/2023
Підписано Меморандум про співробітництво між ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та Благодійною організацією «Благодійний Фонд «Миротворець України».
 
Відповідно до Меморандуму будемо організувати для ветеранів бізнес-навчання та менторінг, а також онлайн та офлайн консультації на постійній основі стосовно старту і розвитку ветеранського підприємництва.
 
У рамках проєкту «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів», який ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» впроваджує за підтримки Український ветеранський фонд, надаватимемо підтримку та стартовий супровід підприємств, створених ветеранами.
 
Нагадуємо, що проєкт «Мережа мужніх»: центр розвитку соціального підприємництва для ветеранів» спрямований на надання менторської підтримки ветеранам при започаткуванні та розвитку підприємництва. Тож в його межах плануються заходи, спрямовані на розвиток ветеранського підприємництва.
 
Одна із ідей проєкту – підтримка та стартовий супровід підприємств, створених ветеранами, що базуватиметься на практичному досвіді діючого соціального підприємства «Системні рішення».