Головна / Новини / Під час B2B зустрічі підприємці та самозайняті особи переймали польський досвід діяльності бізнесу та перспективи його розвитку

Під час B2B зустрічі підприємці та самозайняті особи переймали польський досвід діяльності бізнесу та перспективи його розвитку

31/07/2023

27 липня відбулася чергова B2B зустріч у межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що впроваджує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку».

Зустріч на тему ««Мікробізнес: обє'днання та дистрибуція» була присвячена діяльності бізнесу та перспективам його розвитку.

Спікером виступив Ярослав Фус, директор підприємства AQUAPIPE –  дистрибуція і продаж. А до участі у заході долучилися представники і представниці релокованих підприємств, а також самозайняті особи.

Ярослав Фус розповів про заснування компанія та про те, як вона зуміла назавжди інтегруватися в ландшафт підкарпатської індустрії монтажу. Також спікер зазначив, що підприємство має дві філії, а працівників мотивують високим рівнем заробітної плати.

«Ми продаємо оптом і в роздріб сантехніку та промислову арматуру, водостічні системи BRYZA. Поступово розширюємо свою пропозицію інсталяційними матеріалами, водою, каналізацією, газом та центральним опаленням. Це допомагає нам з кожним днем задовольняти амбітніші потреби клієнтів, серед яких є як індивідуальні клієнти, так і великі будівельні компанії», - розповів Ярослав Фус.

Пан Ярослав закцентував увагу, що не завжди товар, який є на полицях, добре продається, тому варто звертати увагу на попит та удосконалювати свої пропозиції.

Під час зустрічі учасники та учасниці мали нагоду поставити спікерові низку запитань, зокрема, й про налагодження співпраці з українськими підприємцями. Результатом зустрічі стала домовленість між спікером та учасниками щодо перспектив налагодження майбутньої співпраці та обміну досвідом. Ярослав Фус запросив підприємців до співпраці та відвідати підприємство, аби побачити роботу на власні очі.

Нагадаємо, що в межах ініціативи «Мости економічного розвитку» й надалі відбуватиметься цикл B2B зустрічей для підприємців, які через повномасштабне вторгнення РФ на територію України релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей.

Метою таких зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

Пепреглянути записи В2В зустрічей можна на нашому YouTube каналі: https://www.youtube.com/@mostybiznes

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.