Головна / Новини / Перший семінар «ІТ-школи для НУО» відбудеться за участі Центрів IDEA 18 березня 2014 року

Перший семінар «ІТ-школи для НУО» відбудеться за участі Центрів IDEA 18 березня 2014 року

06/03/2014

Триває реєстрація на участь в першому семінарі «ІТ-школи для НУО», яку проводить «Майкрософт Україна» за участі також і ряду Центрів IDEA.

«ІТ-школа» – унікальний проект компанії «Майкрософт Україна», спрямований на підвищення рівня комп’ютерної грамотності серед керівників та менеджерів організацій громадянського суспільства.

Курс навчання побудований таким чином, щоб структурувати знання, комплексно охопити усі сфери застосування програмного забезпечення та покращити організаційну спроможність учасників.

Протягом 2014 року відбудеться 4-5 семінарів різної спрямованості, кожен з яких буде присвячений вивченню окремих продуктів та сервісів Microsoft та їх ефективному застосуванню в різних сферах діяльності НУО.

Перший семінар з навчального циклу «ІТ-школи» відбудеться 18 березня 2014 року. У ході семінару пройдуть презентації «Microsoft YouthSpark Global Initiative» та «Capacity Development Marketplace system».

Окремий час в ході семінару буде приділено вивченню Microsoft One Note. Два великі навчальні блоки будуть присвячені вивченню Win8 (прощавай XР!) та О365 (переходимо в хмари). В пообідній час семінару будуть розглянуті кейси з ефективного використання технологій Microsoft для посилення організаційного розвитку НУО та ефективні інструменти CRM-систем.

Реєстрація до участі в семінарі є обов’язковою і триває до 11 березня 2014 року.

Cкачайте анкету учасника з http://www.microsoft.com/ukraine/it-school/. Анкету необхідно заповнити, підписати «Заяву про конфіденційність», перевести файл у pdf-формат і надіслати організаторам на адресу ngo-ua@microsoft.com 

Детальніша інформація про “ІТ-школу для НУО” програму доступна за посиланням http://www.microsoft.com/ukraine/it-school/.

Контакт: 
Oleksandra Chuvakova
Community Affairs Coordinator
PhD 
Microsoft Ukraine
Office: +380 44 4960310 
t-olekch@microsoft.com