Головна / Новини / ПАРР та Громадська спілка м. Красноармійськ втілюватимуть спільний проект

ПАРР та Громадська спілка м. Красноармійськ втілюватимуть спільний проект

11/10/2015

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» та Громадська спілка «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас» отримали згоду на грантову підтримку спільного проекту рамках конкурсу проектів «Розвиток інфраструктури підтримки бізнесу Донецької та Луганської областей», ініційованого програмою розвитку ООН в Україні.

Проект має назву «Розвиток спроможності публічно-приватного партнерства м. Красноармійськ у формуванні інструментів регіонального розвитку». Завдання проекту – забезпечення сталого економічного розвитку міста Красноарміськ через формування нової  інституції – агенції місцевого економічного розвитку Красноарміська на базі структурного підрозділу Громадської спілки  «Програма сприяння відродженню та інтеграції Сходу України «Донбас».

Основним видом діяльності в рамках проекту є надання підтримки місцевому бізнесу в м. Красноармійськ у вигляді бізнес-послуг, консультативної, правової та інших видів допомоги.

Серед очікуваних результатів проекту - формування кластер у конкурентоспроможній галузі регіону, навчання команда проекту в кращих агенціях Західної України, розробка бізнес-планів для діючих та потенційних підприємців, розробка перспективних комерційних пропозицій для товарів та послуг, що виробляються у м. Красноармійськ, розробка інструменту залучення нових видів бізнесу (Каталогу пропозицій інвестиційно привабливих ділянок міста) тощо.