Головна / Новини / ПАРР провела низку заходів із впровадження бюджету участі

ПАРР провела низку заходів із впровадження бюджету участі

31/03/2017

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) провела низку заходів в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) та Розробник електронної системи «Громадський Проект» - ГО SocialBoost.

Зокрема,  ГО «ПАРР» спільно із залученими експертами проекту – Іриною Стасюк, Андрієм Токарським та Юлією Гвоздович розпочали проведення навчального курсу по громадському бюджетуванню для представників міської адміністрації, депутатів та активних громадян у містах Жовті Води та Вільногірськ Дніпропетровської області. Семінар 9 березня у Вільногірську став першим навчальним семінаром по можливостям участі громади в бюджетному процесі для жителів міста.

А семінар 15 березня в Жовтих Водах став також додатковим інфо-приводом для городян дізнатися, що Жовтоводська міська рада розпочинає прийом проектних заявок в новому циклі міського бюджету участі.

21 і 22 березня зовнішній експерт проекту Юлія Гвоздович поділилася досвідом Львівської міської ради у впровадженні бюджету участі та допомогла жителям Вільногірська і Жовтих Вод обрати ті форми залучення громадян до процесу прийняття рішень, які принесуть містам максимальну користь. Захід у Вільногірську відвідав також міський голова – Василенко В.П.

Крім навчальних заходів, ГО «ПАРР» провела також серію засідань робочих груп по розробці та внесенню змін до існуючих нормативних документів з громадського бюджетування.

14 та 22 березня у Жовтих Водах завдяки докладеним зусиллям експертів Ірини Стасюк, Андрія Токарського, працівникам Жовтоводської міської ради та громадського активу були внесені значні правки до Положення про громадський бюджет м. Жовті Води. 29 березня ці зміни були затвердженні відповідним рішенням виконкому Жовтоводської міської ради. З текстом нового Положення можна ознайомитися за посиланням: https://pb.zhv.gov.ua/help/base

Допомогу у розробці Положення для проведення першого циклу громадського бюджету Вільногірська надав Андрій Токарський на засіданні робочої групи 28 березня.

Заходи відбувалися не тільки в невеликих містах Дніпропетровській області, а й в обласному центрі Західного регіону – місті Тернополі. 30 березня необхідні зміни до Положення обговорили на першому засіданні робочої групи у Тернополі.

ГО «ПАРР» дуже вдячна всім учасникам березневих заходів і запрошує усіх охочих на квітневі, травневі та червневі заходи у Дніпрі, Тернополі, Вільногірську та Жовтих Водах!

За додатковою інформацією звертайтесь: 093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, асистентка керівника субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»