Головна / Новини / ПАРР отримала подяку як співорганізатор форуму «Громада-влада-бізнес: стратегічний діалог»

ПАРР отримала подяку як співорганізатор форуму «Громада-влада-бізнес: стратегічний діалог»

25/07/2015

У Вінниці на Європейській площі відбувся регіональний Форум «Громада-влада-бізнес: стратегічний діалог». Представники місцевої влади, громадських та благодійних організацій, бізнесу, вінничани та гості міста зібралися, щоб розповісти про свої проекти та ідеї, вирішити як об’єднатися, щоб плідно співпрацювати для розвитку міста та країни.

Форум проводиться ІСАР «Єднання» спільно з БФ «Подільська громада» завдяки підтримці Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Захід проходить у рамках проекту «Платформа розвитку громадянського суспільства» та підтримці Вінницької міської ради. У ньому взяли участь експерти зі всієї України. Серед співоргнізаторів форуму, зокрема й Громадська організація "Подільська агенція регінального розвитку".

Від імені організаторів до учасників форуму звернувся голова наглядової ради БФ «Подільська громада», фронтмен гурту «ТІК» Віктор Бронюк.

«Я дуже радий тому, що сьогодні тут зібралося так багато людей, адже лише обмінюючись досвідом, спілкуючись ми зможемо робити багато цікавого та корисного. Не потрібно чекати, що хтось прийде і побудує прекрасну країну, ми маємо це зробити самі у спільній праці», – зазначив він.

У рамках Форуму проходило багато різних акцій та заходів. Усі бажаючі мали змогу долучитися до вуличного університету, побувати на виставці провайдерів, взяти участь у відкритій дискусії на тему «Громада - Влада - Бізнес: хто це і які їхні ролі у суспільстві?». А також перейняти досвід у експертів щодо розвитку соціального підприємництва, як конкретними діями змінити на краще місто, в якому живеш тощо. Також впродовж всього дня на площі працював «Дитячий простір», а у кінотеатрі «Родина» показували сучасне українське кіно. 

Фото з Facebook Isar Ednannia