Головна / Новини / ПАРР допомагає громадам Івано-Франківщини напрацювати стратегію спільного розвитку

ПАРР допомагає громадам Івано-Франківщини напрацювати стратегію спільного розвитку

04/03/2016

2 та 3 березня відбулися засідання робочих груп майбутніх об’єднаних громад на Івано-Франківщині. Робота над формуванням спільного бачення розвитку цих громад здійснюється в рамках проекту «Стратегія об’єднаних змін (Формування стратегічного плану об’єднання громад як інструмент сталого розвитку об’єднаних громад в умовах децентралізації)».

Робочі групи працювали у трьох громадах Надвірнянського району - Делятинській, Ланчинській та Надвірнянській. Зустрічі відбулись безпосередньо в кожній з майбутніх об’єднаних громад. Робочі групи працювали над визначенням бачення майбутніх змін, беручи до уваги думки представників громад. Визначення такого бачення ґрунтувалось на потенціалі громад і сформувало уявлення про стратегічні напрямки їх спільного розвитку.

Йшлося також про те, що візія повинна визначатися на довгостроковий період і містити всі ті цінності, які громада узгодила як переваги й можливості, що застосовуватимуться на шляху досягнення мети.

Також учасники робочих груп здійснювали SWOT-аналіз «Стратегії об’єднаних змін» як необхідного інструменту для економічного зростання майбутніх об’єднаних громад. «Об’єднатись навколо переваг, щоб подолати виклики і розвиватись», - таку основну думку висловлювали жителі громад.

Виконавцями проекту «Стратегія об’єднаних змін» є ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в партнерстві з Представництвом Громадянської мережі ОПОРА в Івано-Франківській області.