Головна / Новини / ПАРР долучилася до міжнародної олімпіади з програмування Google Hash Code

ПАРР долучилася до міжнародної олімпіади з програмування Google Hash Code

12/02/2016

11 лютого у Вінницькому Національному технічному університеті відбувся конкурс на найкраще вирішення сучасної інженерної проблеми шляхом командного програмування Google Hash Code Programming Competition. Це був кваліфікаційний раунд (півфінал) міжнародного командного конкурсу з програмування Google Hash Code – 2015, учасниками якого є Європа, Північна Африка, Середній Схід

Організаційним партнером заходу виступила ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Змагання відбуваються у два етапи перший раунд - Online Qualification Round відбувся 11 лютого.

Другий етап, Фінал, відбудеться 19 березня. Для участі в цьому етапі кращі команди, обрані в Інтернет Online Qualification Round, будуть запрошені в офіс Google в Парижі.

«Hash Code» - командна олімпіада з програмування, організована компанією Google  для студентів і фахівців галузі (18+) по всій Європі, на Близькому Сході і в Африці. Студенти та фахівці створювали свої команди. Команда були укомплектовані в кількості від 2-х до 4-х учасників. Команди могли бути змішаними (в одній команді присутні як фахівці та студенти) та окремі (або тільки фахівці, або тільки студенти).

Для участі в цьому першому Online Qualification Round етапі команда мала знаходитися в будь-якому місці, в тому числі в одному з зареєстрованих Hash Code Hub. Один из зареєстрованих Hash Code Hub у Вінниці це ІТ-хаб ВНТУ. Хаб  ВНТУ об’єднав 17 команд, в переліку, яких були і студентські команди, і команди фахівців, а також й змішані команди.

«Подільська агенція регіонального розвитку у своїй діяльності приділяє особливу увагу електронній демократії як складові прогресивного розвитку громадського суспільства. Тому для нас має велике значення підтримка таких ініціатив, що фактично створюють майданчики для комунікації професіоналів ІТ-сфери та новачків, які в майбутньому стануть потрібними для впровадження механізмів та сервісів Е-демократії в Україні», - зауважив Олег Левченко, виконавчий директор ГО «ПАРР».