Головна / Новини / ПАРР розробила мобільні додатки для оцінки реалізації проектів

ПАРР розробила мобільні додатки для оцінки реалізації проектів

17/10/2017
Працюючи на перетині двох тем - залучення громадян до прийняття рішень та електронної демократії - Подільська Агенція Регіонального Розвитку спробувала себе у новій діяльності - створення мобільних додатків!

В рамках проекту "Зміцнення місцевої фінансової ініціативи впровадження (ІІ)", за фінансування USAID Україна та ВГО" Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень" (ІБСЕД), з використанням графіки, розробленої SocialBoost, ми створили мобільні додатки для оцінки громадського бюджету в чотирьох містах України - Дніпрі, Тернополі, Вільногірську та Жовтих Водах.

Мобільні додатки "Бюджет Міста" дозволяють подивитися стан реалізації проектів громадського бюджету та оцінити їх успішність.
Приводом до створення додатків став той факт, що впровадження бюджету участі в місті має дві стадії, які наразі не розкриті жодним з діючих в Україні проектів, а саме – реалізація проектів та контроль за нею і оцінка результатів процесу. Крім того, громадський бюджет – це циклічна система, де паралельно із завершальними стадіями відбувається процес інформаційної кампанії та залучення нових громадян до бюджету участі.

Саме тому мобільні додатки від ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» дозволяють охопити усі три завдання: по-перше, це контроль за реалізацією; по-друге, оцінка втілених проектів громадою міста, і нарешті, по-третє, залучення громадян, які не брали попередньої участі в громадському бюджеті. 
 
Додатки доступні для завантаження в двох різних операційних системах: iOS та Android. Наразі в додатках розміщена інформація по тих проектах, які вже реалізовані. Пізніше, адміністратори міст зможуть додавати нову інформацію, по мірі реалізації наступних проектів. Наліпки з QR-кодом додатку замінять звичайні таблички на об''''єктах, реалізованих в просторі міста. Це стане додатковою рекламою для громадського бюджету серед городян.

Протестуйте і ви новинку електронної демократії в громадському бюджеті:

Лінк на AppStore: