Головна / Анонси / Онлайн В2В зустріч на тему: «Переробна промисловість: можливості для формування доданої вартості»

Онлайн В2В зустріч на тему: «Переробна промисловість: можливості для формування доданої вартості»

01/09/2023

Продовжуємо надавати підтримку підприємцям, які релокували свій бізнес до Вінницької, Рівненської, Тернопільської, Хмельницької та Черкаської областей, у межах ініціативи «Мости економічного розвитку».

4 вересня з 11:00 по 13:00 годину відбудеться чергова онлайн B2B зустріч з польськими підприємцями.

Тема зустрічі: «Переробна промисловість: можливості для формування доданої вартості».

Спікерки:

  • - Йоанна Бодух-Пав, голова Центру промоції і підтримки підприємництва у сільській місцевості Переробний інкубатор в Двікозах;
  • - Юстина Пиць, заступниця голови Центру промоції і підтримки підприємництва у сільській місцевості Переробний інкубатор в Двікозах.

Під час заходу йтиметься про створення та роботу переробного інкубатора, як місце, де фермер, агротуристична ферма чи інший власник рослинної сировини може розпочати її переробку, використовуючи інфраструктуру інкубатора, машини та обладнання, а також консультації, які пропонує організація, яка керує інкубатором.

Охочих взяти участь у B2B зустрічі просимо зареєструватись за посиланням: bit.ly/45q9YQI

Метою В2В зустрічей є обмін досвідом та налагодження зв’язків для подальшої співпраці українських переміщених підприємств з європейськими підприємцями та бізнес-асоціаціями.

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та необов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.