Головна / Анонси / Онлайн навчання для молоді, жінок та людей з інвалідністю у громадах Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей

Онлайн навчання для молоді, жінок та людей з інвалідністю у громадах Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей

25/01/2022
Запрошуємо на навчання молодь, жінок та людей з інвалідністю, які проживають у громадах Одеської, Миколаївської, Херсонської та Черкаської областей.
 
Під час онлайн курсу учасники отримають знання, які допоможуть їм реалізувати свої бізнес-ідеї та започаткувати власну справу.
 
Детальна програма заходу буде надіслана зареєстрованим та відібраним учасникам/цям. Для зареєстрованих учасників/ць участь у тренінгах безкоштовна.
 
Навчання відбудеться у рамках проєкту «Бери і роби: від мапи до дій», що реалізується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» зі фінансової підтримки Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО).
 
Тренінг для молоді «Не очікуй! Створюй!»
Дата проведення: з 7 лютого по 18 лютого 2022 року
Реєстрація за посиланням, до 3 лютого (включно): https://cutt.ly/XIrH8ju
Відібрані учасники будуть повідомлені 4 лютого.
 
Навчальний курс «Бізнес для жінок – це легко!»
Дата проведення: 22 лютого - 7 березня 2022
Реєстрація за посиланням, до 17 лютого (включно): https://cutt.ly/mIrJfUs
Відібрані учасники будуть повідомлені 18 лютого.
 
Тренінг для осіб з інвалідністю «Роби свій бізнес разом з нами!»
Дата проведення: 16 лютого - 2 березня 2022 -
 
Реєстрація за посиланням: https://cutt.ly/XIrJUKO
 
Формат проведення: онлайн (платформа Zoom)
 
Критерії відбору:
- відповідність цільовим групам (молодь, жінки та люди з інвалідністю, які проживають у цільових громадах)
- вмотивованість учасників;
- пріоритет надаватиметься жителям цільових громад, зокрема: Вознесенська, Новоодеська, Арбузинська, Мигиївська, Бериславська, Новокаховська, Тавричанська, Новотроїцька, Кубейська, Маяківська, Великодолинська, Великодальницька, Чорнобаївська, Селищенська, Водяницька, Паланська.
 
Тож долучайтеся!
 
За додатковою інформацією звертайтеся: info@pard.org.ua або за телефоном: 093 926 60 00 Елеонора Кірєєва.
 
Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програма USAID з аграрного і сільського розвитку - АГРО, яка виконується компанією Chemonics International