Головна / Анонси / Оголошуємо конкурс на надання послуг інженера-будівельника

Оголошуємо конкурс на надання послуг інженера-будівельника

01/12/2022

Тривалість договору: 10 грудня 2022 – 10 лютого 2023 

Місце роботи: Вінниця; з відрядженням у Вінницькій області.

ПРО ОРГАНІЗАЦІЮ

Організація має понад 12 років досвіду роботи з громадами, а портфоліо організації складають десятки розроблених стратегій та інвестиційних планів, реалізованих проектів, в тому числі за підтримки Європейського союзу, проведених досліджень, організованих експертних заходів, підготовлених аналітичних матеріалів.

Комунікаційним майданчиком є сайт організації http://pard.org.ua/ та сторінка у соціальній мережі https://www.facebook.com/pard.vn/ 

Представники ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» мають вагомий досвід організації та проведення форумів, круглих столів, пресконференцій, а також воркшопів, вебінарів, тренінгів та навчань, зокрема, у сфері децентралізації, електронного урядування та електронної демократії, партисипації. Також представники організації є сільськогосподарськими дорадниками.

Ми стали ініціаторами створення громадської організації «Самодопомога» та Соціального підприємства «Системі рішення». Завдяки цьому партнерству та утвореному консорціуму вдалося розвинути соціальне підприємство, зробити його дієвим, забезпечити робочими місцями людей з інвалідністю та продукувати якісні товари й послуги.

ОБСЯГ РОБІТ

Головна мета консультації полягає у відновленні фізичного стану закладів до мінімально необхідного стану, який дасть можливість надавати послуги проєкту.

Реалізація поставленої мети планується шляхом організації процесу у два етапи.

ОСНОВНІ ОБОВ’ЯЗКИ ТА ЗАВДАННЯ

Провести оцінку та аналіз масштабів пошкодження закладів із розробкою критеріїв для визначення пріоритетності найбільш критичних потреб у відновленні на основі обговорень з ключовими зацікавленими сторонами. По пріоритетних ремонтних роботах розробити специфікації обсягу робіт, кошториси, технічні креслення тощо. Надати технічну допомогу щодо вибору постачальників послуг та робітників для запропонованих робіт відповідно до закупівельних стандартів ПАРР. А також забезпечити технічний нагляд під час процесу виконання ремонтних робіт.  Забезпечити нагляд за якістю матеріалів, виготовленням та управляння пріоритетами на кожному об’єкті. Регулярно інформувати всі зацікавлені сторони стосовно ходу робіт, викликів та наступних кроків. Надати підтвердження та оцінку виконаних робіт з залученням кінцевих користувачів та інших відповідних зацікавлених сторін. Надавати повні звіти, у яких задокументовано всі технічні дані стосовно ремонтних робіт.

КВАЛІФІКАЦІЙНІ ВИМОГИ

- Ступінь бакалавра в галузі цивільного будівництва, архітектури, будівельних технологій або будівельного менеджменту або будь-якої відповідної технічної галузі та 2+ років відповідного досвіду; бажано ступінь магістра у суміжних галузях з відповідним досвідом не менше 3+ років.

- Відповідний досвід в інженерному проектуванні, реалізації та оцінці житлових, комерційних та багатофункціональних будівель.

- Готовність багато їздити у різні області. 

- Здатність працювати самостійно та в команді. Знання англійської мови для роботи буде перевагою.

Якщо вас зацікавила вакансія, будь ласка, надсилайте своє резюме (українською мовою) та супровідний лист на електронну адресу info@pard.org.ua з темою «Інженер будівельник – консультант».

Крайній термін подачі резюме: 8 грудня 2022 року до 23:59