Головна / Новини / Обмінювались досвідом та ідеями щодо менеджменту волонтерських ініціатив представники ПАРР у Славське

Обмінювались досвідом та ідеями щодо менеджменту волонтерських ініціатив представники ПАРР у Славське

14/04/2014

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» взяла участь у всеукраїнському з’їзді-тренінгу для молодіжних працівників громадських організацій у містечку Славське Львівської області.

Зустріч, організована SALTO Eastern Europe and Caucasus Resource Centre (SALTO EECA), спільно з Foundation for the Development of the Education System (FRSE) та National Agency for the Erasmus+ Programme, мала на меті об’єднання координаторів молодіжних проектів для обміну досвідом та ідеями щодо менеджменту волонтерських ініціатив, а також стажувальних та обмінних програм.

Учасники тренінгу пройшли навчання, ознайомившись з особливостями співпраці за новою програмою Європейської Комісії Erasmus+.

«Подібні зустрічі необхідні для розвитку та успішного просування ідей, генерованих українськими організаціями та націленими на плідну співпрацю з міжнародним колегами», - зазначає Наталія Величко, голова правління ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

Еразмус+ - це нова прогама Європейського Союзудля розвитку таких галузей освіти, як: молодь та спорт, освіта, стажування на період 2014 - 2020 років. Її рамки передбачають співпрацю між країнами Євросоюзу та державами Східного партнерства. Еразмус+ пропонує ряд можливостей для розвитку студенам, дослідникам, співробітникам вищих навчальних закладів, громадським організаціям та просто активній молоді. Програма працює у трьох основних напрямках: КА 1 Молодіжна мобільність. КА2 Співпраця для розвитку інновацій та поширеня кращих практик. КА 3 Підтримка реформування.