Головна / Новини / На зустрічі «Трьох Поколінь Кіркландистів» представники ПАРР презентували Польсько-українську дискусійну платформу

На зустрічі «Трьох Поколінь Кіркландистів» представники ПАРР презентували Польсько-українську дискусійну платформу

03/09/2014

28 серпня у Києві в Посольстві Республіки Польща в Україні відбулася зустріч «Трьох Поколінь Кіркландистів» -  випускників Програми ім. Лейна Кіркланда цього та минулих років, у якій також взяла участь радник Посольства Республіки Польща в Україні, керівник Реферату з питань науково-освітньої співпраці Анна Кузьма та кooрдинатор з питань організації та просування Програми ім. Лейна Кіркланда Анна Вейцек.

Як відомо, польсько-американська програма імені Кіркланда – це стипендіальна програма, яка діє з 2000 року та має на меті передачу представникам країн Східної Європи та Центральної Азії польського досвіду у сфері реформування.

Під час цієї зустрічі кіркландистів представники Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» (серед її працівників також є випускники програми Кіркланда, зокрема голова правління Наталія Величко, виконавчий директор організації Олег Левченко) презентували концепцію Польсько-української дискусійної платформи. Презентацію зробила керівник проекту «Польсько-українська дискусійна платформ», політолог та культуролог, випускниця факультету політичних наук та Студій Східної Європи Варшавського університету Івона Юрковська.

Фото Тетяни Колесник

Нагадаємо, що перша зустріч у рамках дискусійної платформи відбулася 24 червня у Вінниці в Галереї «ІнтерШик». Співорганізатором заходу та партнером у цьому проекті виступає Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці.

Метою презентації було зацікавлення молодих українських науковців ідеєю Польсько-української дискусійної платформи та залученням їх до подальшої співпраці в рамках проекту.