Головна / Новини / Навчаємося новітніх технологій та роботи з оновленим програмним забезпеченням

Навчаємося новітніх технологій та роботи з оновленим програмним забезпеченням

19/03/2024
У межах проєкту «Бути сильним для великих справ» навчаємося новітніх технологій та роботи з оновленим програмним забезпеченням.
 
Отримуючи інституційну підтримку від Фонд Східна Європа, продовжуємо вдосконалювати свої знання та навички, а також дізнаватися про нові можливості.
 
Під час тренінгу «Новітні технології та робота з програмним забезпеченням» спробували працювати в CRM системі, аби ефективно планувати свій час та роботу в проєктах. Крім того, дізнавалися про технологій дистанційної роботи та можливості різних платформ для проведення онлайн заходів.
 
Як зауважує керівниця проєкту Галина Сегеда, такі знання та навички підвищують якість та продуктивність роботи команди.
 
«Маємо чудову можливість навчатися завдяки підтримці нашого проєкту Фондом Східна Європа. Попередньо у нас був тренінг з питань фінансової прозорості, ми пройшли аудит, наразі розробляються документи для залучення коштів через різні платформи, і от відбувся тренінг щодо новітніх технологій та роботи з програмним забезпечення. Все це в комплексі допоможе нам в роботі, а організація загалом буде мати свої переваги», – каже Галина Сегеда.
 
Матеріал підготовлено ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту «Бути сильним для великих справ» за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу European Union in Ukraine.