Головна / Анонси / Наскільки прозоро працює Вінницька міська рада?

Наскільки прозоро працює Вінницька міська рада?

11/11/2014

Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошує журналістів на презентацію результатів всеукраїнського вимірювання Індексу публічності місцевого самоврядуванняПрес-конференція відбудеться 11 листопада об 11:00 в конференц-залі ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Віниця, вул. Червоних партизан, 7).

Протягом трьох місяців (липень-вересень) представники ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в партнерстві з Громадянською мережею ОПОРА та іншими задіяними організаціями аналізували рівень відкритості, прозорості та підзвітності міських рад. На основі моніторингу було складено рейтинг українських міст щодо рівня відкритості й прозорості функціонування місцевого самоврядування.

Цьогоріч об’єктом моніторингу стали муніципалітети усіх обласних центрів України (окрім АР Крим). Результати моніторингу дозволили оцінити і порівняти публічність муніципалітетів в цілому, а також сформувати окремий рейтинг публічності міських голів, виконавчих органів та депутатського корпусу. В ході вимірювання учасниками було подано більше 700 запитів на отримання публічної інформації і здійснено близько 400 моніторингових візитів.

Тож, під час заходу журналісти дізнаються, яка ж міська рада найпублічніша в Україні та яке місце в рейтингу посіла Вінницька міська рада.

 

Про це розкажуть:

Наталія Величко, голова правління ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»;

Тетяна Науменко, директор Муніципально-громадського центру електронного урядування.

 

Акредитація журналістів на місці.

 

Контактна особа: Тетяна Науменко – 096 948 44 21.