Головна / Новини / Наша організація успішно пройшла аудит річної фінансової звітності за 2022 рік

Наша організація успішно пройшла аудит річної фінансової звітності за 2022 рік

11/03/2024
У межах проєкту «Бути сильним для великих справ» наша організація успішно пройшла аудит річної фінансової звітності за 2022 рік.
 
Як ми вже розповідали, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» стала однією з 11 організацій, які отримують інституційну підтримку від Фонду Східна Європа. Тож, підсилюючи свою інституційну спроможність, ми запланували пройти аудит, який завершився позитивним висновком.
 
«Ми провели аудит відповідно до Міжнародних стандартів аудиту (МСА). На нашу думку, фінансова звітність організації відображає достовірно в усіх суттєвих аспектах фінансовий стан організації станом на 31 грудня 2022 року», – йдеться у звіті незалежної аудиторської фірми ТОВ «Аудиторська фірма «СТОЛИЦЯ-АУДИТ».
 
За словами керівниці проєкту Галини Сегеди, фінансові звіти – важливий аспект роботи будь-якої організації. Їхнє правильне та вчасне подання свідчать, що організація працює у правовому полі та дотримується відповідних вимог.
 
«Перш за все ми це робимо для себе, аби розуміти, де нам потрібно підсилити організацію, а де у нас достатньо можливостей, аби результативно працювати і допомагати іншим», – каже Галина Сегеда.
 
Із висновками аудиту можна ознайомитися за лінком: http://surl.li/rkhzr
 
Матеріал підготовлено ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах проєкту «Бути сильним для великих справ» за підтримки проєкту «Фенікс», що виконується Фондом Східна Європа коштом Європейського Союзу European Union in Ukraine.