Головна / Новини / На Фестивалі Сиру у Корицині побували вінничани

На Фестивалі Сиру у Корицині побували вінничани

18/08/2015

На вихідних, 15-16 серпня, у Польщі відбувався ХІІ Фестиваль Сиру та Дні Корицина. На конкурсах, кулінарних майстер-класах, частуванні побували й вінничани: жителі села Северинівка, Жмеринського району, зокрема приватні підприємці Марія і Валерій Журжа, та виконавчий директор ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» Олег Левченко.

Сировари гміни Корицин зібралися на Фестивалі Сиру, аби представити свою продукцію. Тут вінничани мали нагоду побачити, як відбувається Фестиваль, скуштувати різних сирів та перейняти досвід поляків. Підприємці Марія та Валерій Журжа. які розпочинають підготовку до виробництва сирів у Северинівці, також представили  свою продукцію.

Як відомо, Гміна Корицин - сільська гміна, яка на всю Польщу відома своїми сирами, що входять до списку традиційних продуктів польського Міністерства Сільського господарства та розвитку села.

Місцева влада і безпосередньо війт гміни Корицин Мирослав Лєх, сприяють повною мірою розповсюдженню продукції та її популяризації не тільки у всій Польщі, а й далеко за її межами, адже марку зареєстровано як бренд у Брюсселі.

Нагадаємо, що цьогоріч делегація представників громад Жмеринського району переймала досвід у Польщі в рамках проекту «Український шлях самоврядування», що реалізується Об''''єднанням сільських гмін Підляського воєводства та Подільською агенцією регіонального розвитку в межах територіальних громад Жмеринського району Вінницької області.

Жмеринський район є підписантом меморандуму про співпрацю щодо реалізації польсько–українського проекту «Український шлях самоврядування».