Головна / Новини / На Вінниччині громади отримали протипожежне обладнання на суму понад пів мільйона гривень

На Вінниччині громади отримали протипожежне обладнання на суму понад пів мільйона гривень

23/11/2021
Протягом травня-серпня 2021 року на території Вінницької області впроваджувався проєкт «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту».
 
В межах цього проєкту для пожежних команд трьох територіальних громад (Северинівська, Мурафська та Дашівська) було передано обладанання на суму 639 402 гривні.
 
Дихальні апарати на стисненому повітрі, пожежні рукави та стволи, костюми пожежника, форми для пожежників, груповий ліхтар, генератор, ранцевий вогнегасник, пожежні каски та чоботи, бензопили та інше спорядження – усе це отримали пожежники громад.
 
Так, зокрема, Северинівська громада отримала обладнання на суму 209 975 гривен, Мурафська - на суму 209 454 гривні, а Дашівська - на суму 219 973 гривні.
 
Також було виділено кошти на промоцію у сумі 25 350 гривень.
 
Спеціалізоване обладнання для підвищення спроможності місцевих пожежних команд передано в межах проєкту «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту», що впроваджується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Генеральним Консульством Республіки Польща у Вінниці.
 
Проєкт «Підтримка органів місцевого самоврядування Вінницької області у сфері протипожежного захисту» є частиною низки заходів, що реалізуються в рамках програми «Польська допомога» вже протягом багатьох років на всій території України, зокрема у Чернівецькій та Вінницькій областях Вінницького консульського округу.
 
Проєкт фінасується програмою польського співробітництва з розвитку Міністерства закордонних справ Республіки Польща.
Публікація висловлює лише думки автора і не може бути прирівняна до офіційної позиції Міністерства Закордонних Справ Республіки Польща.