Головна / Новини / Міжнародний Форум «Демократія даних» у Вінниці

Міжнародний Форум «Демократія даних» у Вінниці

08/09/2017

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Державного агентства з питань електронного урядування України, Інституту публічного управління та адміністрування Національної академії державного управління  при Президентові України та депутата Європейського Парламенту, заступника керівника групи «Друзі європейської України», члена Парламентської асамблеї ЄВРОНЕСТ Міхала Боні ініціює проведення одноденного Міжнародного Форуму «Демократія даних».

Захід відбудеться 08 вересня 2017 року у місті Вінниця.

«Демократія даних» - це новий погляд на дотримання демократичних стандартів та процедур щодо приватних та публічних даних, кількість яких щорічно збільшується. Розуміючи особливу роль застосування інформації та даних, як невід’ємної складової у взаємодії влади, громади та бізнесу, виникає потреба ініціювати дискусію в Україні щодо захисту персональних та авторських даних, правомірності використання та застосування в публічних процесах. Розмова про світові практики та українську реальність щодо даних є ключовою темою Форуму.   

Міжнародний Форум «Демократія даних» - це захід, що об’єднає лідерів міжнародних, державних та неурядових інституцій, представників бізнесу, ІТ-сектору, наукового середовища та ЗМІ.

Проект програми Міжнародного Форуму «Демократія даних» та більш детальна інформація опублікована на сторінці Форуму: http://www.e-demforum.org/

За детальнішою інформацією звертайтесь до Софії Сакалош, координатора проекту, за ел. адресою s.sakalosh@pard.org.ua або за тел. +38 (093) 883 79 18

 

***Захід відбуватиметься у рамках проекту «Лабораторія електронної демократії» за підтримки Швейцарської агенції розвитку та співробітництва в рамках програми «Електронне врядування задля підзвітності влади та участі громади» EGAP, що виконується Фондом Східна Європа та Фондом Innovbridge та Фонду Чарльза Стюарта Мотта.