Головна / Анонси / Мистецтво в публічному просторі

Мистецтво в публічному просторі

20/02/2017

Генеральне консульство Республіки Польща у Вінниці та
Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» запрошують на Польсько-українську дискусійну платформу за участі Артура Вабіка

«Мистецтво в публічному просторі» 

20 лютого 2017 року о 18:00 
в приміщенні Галереї «ІнтерШик» (вул. Архітектора Артинова, 12-а; 4-й поверх)

Під час зустрічі йтиметься про доступність сучасного мистецтва для суспільства, чи має бути мистецтво доступним та як його популяризувати. 

Артур Вабік – польський митець, куратор, редактор, дослідник поп-культури і видавець коміксів та фантастики. З 1990-х він був тісно пов’язаний з вуличним мистецтвом і створював фрески та різноманітні інсталяції в публічному просторі. Вивчав історію мистецтва в Ягелонському Університеті в Кракові. Ініціатор та куратор трьох едицій міждисциплінарного творчого проекту «Комікси на Стінах». Був головним редактором «Atropos», редагував та видав антологію польських веб-коміксів, названих Comiconthe Net, керував сучасною картинною галереєю «Atropos».

Польсько-українська дискусійна платформа – це спільний проект Генерального консульства Республіки Польщі у Вінниці та Громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку», метою якого є обмін думками в культурній, політичній та економічній сфері для формування спільного бачення розбудови майбутнього України. Ініціаторами та основними доповідачами є випускники польських стипендіальних програм.