Головна / Новини / Лідери ОГС Рівненщини дізналися про тонкощі розвитку команд та планування роботи в умовах нестабільності

Лідери ОГС Рівненщини дізналися про тонкощі розвитку команд та планування роботи в умовах нестабільності

14/01/2023

11-12 січня у Рівному відбувся перший дводенний офлайн-тренінг для представників організацій громадянського суспільства у межах програми з організаційного розвитку. Захід відбувся в межах проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», який реалізовується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» за підтримки Проєкту USAID «ГОВЕРЛА».

Учасники й учасниці тренінгу говорили про мотивацію та підтримку команд в умовах невизначеності, протидію вигоранню та пошук балансу, основи планування в умовах невизначеності. З темами слухачів ознайомили Оксана Мусієнко, коучиня, менторка, консультантка з організаційного розвитку та розвитку спільнот, та Анна Ілащук, голова Асоціації громадських радників України.

У межах тренінгу відбувся майстер-клас від учасників зустрічі за тренерства Олени Матвійчук, організаційної та екзистенційної коучині, координаторки менторських програм, експертки з розвитку спільнот та супроводу змін. 

Наприкінці тренінгу учасники обговорили основні меседжі навчання, змогли поставити уточнювальні запитання тренерам, й поділилися відгуками про найбільш цінні для них знання, отримані з тренінгу. 

Найбільше уваги від учасників та учасниць програми з Рівненщини отримав розбір понять «критика» та «зворотний зв’язок» — чим вони відрізняються й чому використовувати зворотний зв’язок ефективніше, ніж критику. Також учасники й учасниці відзначили важливість у роботі ґрунтовніше ставитися до розподілу обов'язків й покращувати комунікації між членами команди.

Наступний тренінг відбудеться 15-16 січня для учасників програми з Волинської області. 

Захід провела Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» в межах грантового проєкту «Розвиток спроможностей місцевих громадських організацій у воєнний час за допомогою пакету тренінгів з підготовки та відновлення», що став можливим завдяки Агентству США з міжнародного розвитку (USAID) та щирій підтримці американського народу через Проєкт USAID «ГОВЕРЛА». Зміст заходу не обов’язково відображає погляди USAID та Уряду США.