Головна / Новини / Корупція. Чи можливо зупинити відновлення?

Корупція. Чи можливо зупинити відновлення?

27/03/2024
Продовжуємо онлайн «Діалоги про відновлення» в межах проєкту «Майстри змін».
 
13 березня відбулася зустріч на тему: «Корупція. Чи можливо зупинити відновлення?».
 
Тема корупції і відновлення часто міфологізована, а часто не зрозуміла. І ключове питання не лише в тому, аби зупинити людей, які посягають на кошти, спрямовані на відновлення, а в тому, що кошти будуть неефективно використані. І через цю неефективність ми зможемо отримати лише частину ресурсів.
 
Своїм вагомим досвідом та думками про корупцію, відновлення та свободу слова під час заходу поділився спікер – депутат Верховної ради України, голова Комітету Верховної Ради України з питань свободи слова, експерт у галузі адвокації та боротьби з корупцією, колишній виконавчий директор Transparency International Ukraine Ярослав Юрчишин.
 
Експерт поділився думками про те, як на його думку, за останні 20 років змінилася Україна в питаннях боротьби з корупцією та наскільки змінилося в людей відчуття наявності корупції в суспільстві.
 
Також Ярослав Юрчишин розповів, куди Україна має рухатися і що має робити для того, щоб не зупинитися в розвитку і як має відбуватися відновлення, аби створювалися конкурентні передумови для України поміж сусідніх держав, особливо Східної Європи.
 
Спікер розповів про успішні практики та кроки щодо боротьби з корупцією та поділився думками щодо того, які мають бути зроблені кроки, щоб громада стала конкурентнішою, вільнішою, здоровішою, а головне, щоб відбудова була трансформацією, а не ямковим ремонтом майбутнього.
 
Послухати повну розмову можна за лінком: https://youtu.be/wFC1G0-AHDI
 
Публікацію підготовлено в межах проєкту «Майстри змін», що реалізовується за підтримки проєкту Агентства США з міжнародного розвитку USAID «UCBI: Зміцнення громадської довіри в Україні»