Головна / Анонси / Копия Осінній сезон громадського бюджету: вересневі заходи

Копия Осінній сезон громадського бюджету: вересневі заходи

04/09/2017

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» (м. Вінниця) проведе низку заходів в рамках проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження». Проект фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) та реалізується ВГО «Інститут бюджету та соціально-економічних досліджень» (ІБСЕД) і розробником електронної системи «Громадський Проект» –  ГО «SocialBoost».

05 вересня 2017 року у м. Дніпро з 15.00 до 18.00 у приміщенні Центральної бібліотеки на вул. Воскресенська, 23 відбудеться інструктаж працівників бібліотек, в яких проходитиме голосування. під час навчання бібліотекарі дізнаються, як правильно організувати збір голосів, як працювати із голосуючими та он-лайн платформою. Спираючись на досвід попереднього циклу, координатор громадського бюджету в Дніпровській міській раді, Наталя Сіланіна розповість, чому не можна фальсифікувати результати голосування та як уникнути порушень з боку голосуючих.

12 вересня з 15:00 до 19:00 у Дніпрі, у приміщенні Центральної бібліотеки на вул. Воскресенська, 23 відбудеться семінар-тренінг "Успішна рекламна кампанія для проектів громадського бюджету", на якому автори зможуть підготувати піар-кампанію власного проекту.

15 вересня 2017 року у м. Тернопіль з 12:00 до 16:00 в Українському Домі «Перемога» за адресою бул. Шевченка, 27, відбудеться тренінг: "Що таке громадський бюджет та як написати креативний проект для свого міста?", на якому учасники матимуть змогу дізнатися більше про інструмент громадського бюджету та потренуватися у написанні проектів.

22 вересня з 12:00 до 16:00 в Українському Домі «Перемога» за адресою бул. Шевченка, 27, відбудеться тренінг: "Успішна рекламна кампанія для проектів громадського бюджету". Тренер усіх трьох заходів – експерт з громадського бюджетування Ірина Стасюк (м. Рівне/ м. Чернігів).

26 вересня з 12:00 до 16:00 в Українському Домі «Перемога» за адресою бул. Шевченка, 27, учасники дізнаються більше про механізми контролю за реалізацією проектів в рамках тренінгу: "Як контролювати реалізацію проектів: моніторинг та оцінка". Захід проведуть Ерік Браунстійн (м. Нью-Йорк, США), спеціаліст з питань оцінки, волонтер «Корпусу Миру», та Лілія Ковшун (м. Вінниця), асистент керівника проекту, ГО «Подільська агенція регіонального розвитку».

До участі запрошується активна громадськість міста, студенти, майбутні автори проектів, представники міських адміністрацій, департаменти міських рад, відповідальні за впровадження громадського бюджетування, депутати та громадські організації. Заходи відбуваються за сприяння USAID проекту «Зміцнення місцевої фінансової ініціативи (ЗМФІ-II) впровадження».

За додатковою інформацією звертайтесь: 093 32 888 58, Ковшун Лілія Ігорівна, асистентка керівника субгранту в рамках проекту «ЗМФІ-II», ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»