Головна / Новини / Консультації «Швидкий старт»: підприємству «ТЕРМОПАНЕЛІ» допомогли знайти приміщення

Консультації «Швидкий старт»: підприємству «ТЕРМОПАНЕЛІ» допомогли знайти приміщення

12/06/2023

Незважаючи на труднощі, спричинені війною, релоковані підприємства вистояли, продовжують працювати та нарощувати свої потужності.

Підприємство «ТЕРМОПАНЕЛІ», яке переїхало з Києва до Тернополя, розширюється і почало потребувати більшого приміщення, яке вдалося знайти завдяки консультаціям «Швидкий старт».

Це ще одна з історій успіху, які маємо в межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що реалізовує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРМОПАНЕЛІ» релокувалося на Тернопільщину у квітні 2022 року. Керівник підприємства Максим Демченко є засновником проєкту з виготовлення клінкерних термопанелей. За його словами, ідея створення компанії з виробництва будівельних матеріалів для оздоблення та утеплення фасадів з’явилася ще у 2007 році.

«На той момент я був у Канаді на будівельній практиці, паралельно вивчаючи англійську мову.
Після повернення в Україну мене зацікавило питання енергоефективності, на яке в Канаді виділяли величезні кошти, а в Україні ці технології сьогодні тільки з'являються. З колегами створити товариство з обмеженою відповідальністю «РОЯЛ ФАСАД», згодом під такою ж назвою зареєстрували торгову марку. А вже пізніше створили  товариство з обмеженою відповідальністю «ТЕРМОПАНЕЛІ», яке співпрацює з «РОЯЛ ФАСАД» та з їхньою допомогою просуває свою продукцію», – розповів пан Максим. 

Підприємство активно працює на всій території України, проте повномасштабне російське вторгнення внесло корективи в його роботу, тому довелося переїздити з Києва до Тернополя.

«Релокувалися і почали працювати, в процесі виникла потреба розширюватись і відкрити ще один напрямок виробництва, тож приміщення, в якому працюємо, стало замалим», – каже Максим Демченко.

У межає консультацій «Швидкий старт» представники підприємства звернулись із проханням надати допомогу в пошуку потрібного приміщення площею від 700 до 1000 квадратних метрів зі всіма комунікаціями. Підприємство потребувало довгострокової оренди площ у Тернополі чи в передмісті. Приміщення потрібне для виробництва спіненого пінополістиролу (утеплювач) з подальшим виготовленням клінкерних термопанелей.

З пошуком приміщення допоміг залучений експерт з бізнес-аналітики, інвестиційних та фінансових питань, проєктного менеджменту та управлінської діяльності Володимир Василевський.

У процесі спільної роботи визначили технічні завдання, експерт підібрав три пропозиції, які на 80-90% відповідали очікуванням підприємства. Крім того,  запропонував додаткові альтернативи в радіусі 15 км від Тернополя.

Наразі ТОВ «ТЕРМОПАНЕЛІ» визначилося з приміщенням та найближчим часом планує переїзд. 

Безкоштовні консультації «Швидкий старт» для підприємців, які релокували свій бізнес у Вінницьку, Рівненську, Тернопільську, Хмельницьку та Черкаську області, надають експерти, залучені в межах ініціативи «Мости економічного розвитку», що реалізовує Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» за сприяння Проєкту USAID «Економічна підтримка України».

Контакти колцентру: +380930832424 +380970832424 mostybiznes@gmail.com

 

Ініціатива «Мости економічного розвитку» стала можливою завдяки підтримці американського народу через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID), згідно з умовами гранту, наданого ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках Проєкту USAID «Економічна підтримка України». Зміст цієї публікації є відповідальністю ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» та не обов’язково відображає погляди USAID чи Уряду Сполучених Штатів Америки.