Головна / Анонси / Конкурсний відбір для підтримки розвитку підприємництва та самозайнятості в громадах

Конкурсний відбір для підтримки розвитку підприємництва та самозайнятості в громадах

03/06/2021

ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» в рамках проєкту «Бери і роби!: від мапи до дій»  оголошує конкурс для громад Одеської, Херсонської, Миколаївської, Черкаської областей

16 громад, відібраних в рамках конкурсу, отримають:

-  аналіз можливостей самозайнятості в громаді та розроблену мапу розвитку підприємництва;

 - навчання та консультації для представників ОМС та можливість взяти участь у навчальному візиті до Вінницької області на тематику, яка пов’язана з  питаннями стимулювання розвитку мікробізнесу та самозайнятості в громадах.

- можливість пройти курс навчання у сфері розвитку бізнесу для представників громади та отримати консалтинговий супровід проєктів та інші можливості.

Кінцевий термін подання заявок: 13 червня 2021 року

Для участі у конкурсі просимо заповнити анкету: https://cutt.ly/Gnufg5b

Критерії відбору:

  1. Громада знаходиться в Одеській, Херсонській, Миколаївській, Черкаській областях.
  2. Представники громади та ОМС мотивовані до впровадження програм самозайнятості та розвитку мікропідприємництва;
  3. В громаді наявні ресурси для розвитку мікропідприємництва, зокрема колективні та / або кооперативні об’єднання / ініціативи;
  4. Наявність в громаді ланцюгів доданої вартості в агросекторі буде перевагою.

Подавати заявку можуть голови територіальних громад, старости,  активісти (за погодженням з представниками ОМС), сільські спільноти (за погодженням з представниками ОМС).

Результати відбору будуть оголошені 17 червня. Відібрані громади будуть повідомлені офіційним листом на електронну адресу, вказану в анкеті. ГО ПАРР зберігає за собою право інформувати лише відібраних учасників та не повідомляти про причини відбору чи невідбору громад у межах конкурсу.

За додатковою інформацією звертайтеся: info@pard.org.ua або за телефоном: 09770 52 366

Діяльність стала можливою завдяки підтримці американського народу, наданій через Агентство США з міжнародного розвитку (USAID) у рамках Програми USAID з аграрного і сільського розвитку (АГРО), яка виконується компанією Chemonics International.