Головна / Анонси / Конференція «Прозорість міст як запорука ефективності реформ».

Конференція «Прозорість міст як запорука ефективності реформ».

27/06/2014

27 червня у м. Вінниця за адресою: вул. Соборна, 59 (сесійна зала Вінницької міської ради) з 12.00 до 17.00 відбудеться конференція «Прозорість міст як запорука ефективності реформ».

Конференція організована в рамках реалізації проекту «Українське прозоре місто: Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг», що реалізується ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» спільно з Вінницькою міською радою за підтримки Представництва Європейського союзу в Україні. Даний проект спрямований на формування та впровадження моделі Прозорого міста у м. Вінниця та поширення отриманого досвіду в містах Івано-Франківськ, Луцьк та Миколаїв.

До участі у конференції запрошуються керівники органів місцевого самоврядування міст України, задіяні та зацікавлені у розвитку електронного урядування та електронної демократії, формуванні прозорої та відкритої влади в Україні (1-2 особи від кожного міста).

Конференція буде присвячена проблематиці розвитку прозорості муніципалітетів, визначенню поняття «Прозорого міста» та особливостей впровадження даної моделі в українських реаліях. Під час заходу буде презентовано досвід міста Мартін (Словаччина) у впроваджені інструментів прозорої влади, проаналізовано сучасний стан та перспективи розвитку технологій, спрямованих на становлення прозорих та ефективних муніципалітетів, зростання рівня якості публічних послуг та доступу до інформації в містах України, представлені підсумки першого етапу проекту, спрямованого на формування моделі Прозорого міста у Вінниці тощо.

Запрошуємо Вас взяти участь у конференції та представити власний досвід чи бачення розвитку інструментів прозорості в муніципалітетах України.

Просимо надіслати підтвердження Вашої участі та тези доповіді до 23 червня (понеділок) до 12.00 на електронну адресу: info@e-gov.in.ua, контактна особа – Науменко Тетяна, тел.: 096 94 84 421.