Головна / Новини / Концепцію Прозорого міста на прикладі міста Мартін презентувала представник ПАРР в Івано-Франківську

Концепцію Прозорого міста на прикладі міста Мартін презентувала представник ПАРР в Івано-Франківську

25/05/2015
22 травня у залі засідань Івано-Франківської облдержадміністрації відбувся семінар щодо перспектив розвитку електронного урядуваня в рамках проекту «Українське прозоре місто. Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг».Участь у засіданні взяли керівники департаментів облдержадміністрації, представники громадських організацій.

Концепцію Прозорого міста на прикладі міста Мартін (Словаччина) презентувала представник Муніципально-громадського центру електронного урядування і громадської організації «Подільська агенція регіонального розвитку» Оксана Гречко.  Про позитивний досвід Вінницької міської ради у впровадженні інструментів електронного урядування та моделі Прозорого міста розповіла Катерина Бабіна.

Серед найбільших проблем, озвучених на семінарі, варто відзначити низький рівень доступу до мережі Інтернет в сільських населених пунктах області, відсутність законодавчого врегулювання  у данному питанні, а також брак фінансування.

 Довідково: Захід організовано в рамках проекту ГО «Подільська агенція регіонального розвитку» «Українське прозоре місто. Пілотна модель електронного управління для покращення надання адміністративних послуг», підтриманого Представництвом Європейського Союзу в Україні. Метою проекту є розробка вітчизняної моделі Прозорого міста на прикладі м. Вінниця з подальшим аплікуванням отриманого досвіду в трьох пілотних містах України – Івано-Франківську, Луцьку, Миколаєві.

Відділ прес-служби Івано-Франківської обласної державної адміністрації