Головна / Анонси / Кластери, кооперативи, асоціації як інструмент економічного розвитку територіальних громад та перспективи його реалізації в Україні

Кластери, кооперативи, асоціації як інструмент економічного розвитку територіальних громад та перспективи його реалізації в Україні

23/09/2021

Запрошуємо до участі в онлайн дискусії на тему: «Кластери, кооперативи, асоціації як інструмент економічного розвитку територіальних громад та перспективи його реалізації в Україні».

Захід відбуватиметься 30 вересня з 11:00 по 12:30 на платформі Zoom (посилання буде надіслано додатково). 

У дискусії візьмуть участь українські та польські експерти:

  • - Агата Сосінська, Президент Мазовецького науково-технічного парку, Віцедиректор Мазовєцького Центру Сільськогосподарського Дорадництва (2013-2016 рр.)
  • - Наталя Гнатюк, Президент ГО Фонд Сталого Розвитку «Стара Волинь», експертка з питань впровадження кластерної моделі та трансформації сільських громад.
  • - Олег Левченко, експерт з розвитку територій та розробки стратегічних документів, засновник ГО «Подільська агенція регіонального розвитку»

Для участі у конференції просимо зареєструватись до 12:00 години 28 вересня 2021 року за посиланням: https://cutt.ly/qEjlf7K

Після реєстрації вам буде надіслано підтвердження та посилання, за яким ви можете перейти на конференцію Zoom у день заходу.

Це серія заходів, які відбуваються з метою поширення польського досвіду серед органів місцевого самоврядування України. Ініціатором таких заходів стала Громадська організація «Подільська агенція регіонального розвитку» (Вінниця). Ініціативу підтримали  партнери з Польщі Фондом «Лідери змін» (Варшава) та Програма Study Tours to Poland.

За детальнішою інформацією звертайтеся до Галини Сегеди, +380977052366, +380632885982, halyna.seheda@gmail.com